Можеби ѕвездите се проблемот: Аргентина на крилата на Лаутаро го растури Мексико (Видео)


Репрезентациите на Аргентина и Мексико одиграа пријателски натпревар во кој „гаучосите“ буквално го растурија својот противник со 4:0. На средбата на која ги ...
| | веќе видена | слични

Лаутаро Мартинез минатата сезона пристигна во Интер и потпиша петгодишен договор. Првата сезона Аргентинецот не добиваше голема минутажа, но оваа сезона е прв ...
| | веќе видена | слични

Лаутаро Мартинез повторно го сврти вниманието на јавноста по одличната партија во дресот на репрезентацијата на Аргентина на пријателската средба со Мексико. ...
| | веќе видена | слични

22 годишниот напаѓач го засени заминувањето на Икарди во ПСЖ ова лето, тој полека но сигурно станува клучен играч за „Нероаѕурите“ со своите импресивни ...
| | веќе видена | слични

Репрезентацијата на Аргентина покажа дека знае да победува и без својот најдобар фудбалер, Лионел Меси кој е суспендиран поради коментарите за време на Копа ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Катица Јанева замина во историјата, прашањето кое преостанува е каков статус ќе добијат специјалните обвинители на кои со разрешувањето на Јанева им престана ...
сите 311 | | | веќе видена

По државниот секретар на САД, Мајк Помпео, честитика по повод Денот на независноста - 8 Септември и 28-годишната унитарност и самостојност денеска беше ...
сите 199 | | | веќе видена

Протестот против насилството врз здравствените работници го наиде на поддршка и кај власта. Ресорниот министер Венко Филипче ќе присуствува на собирот закажан ...
сите 165 | | | веќе видена

На дело се случува рушење на правната држава и правниот систем, со цел Зоран Заев да создаде нова Катица на местото на Катица Јанева и на тој начин да продолжи ...
сите 184 | | | веќе видена

Боите на Македонија се оние што доминираат на бабините скутници, веленца, килими, миленца, шамии, чорапи, елеци, фанели: црвената, црната и жолтата. Боите на ...
сите 90 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Можеби ѕвездите се проблемот: Аргентина на крилата на Лаутаро го растури Мексико (Видео)

Од:
До кого (е-маил):
Порака: