Таткото на Нејмар образложи зошто пропадна трансферот во Барса


2 копии

Од Шпанија пристигнува вест дека Реал Мадрид начелно има договор со Килијан Мбапе за преселба на Сантијаго Бернабеу, Флорентино Перез на ПСЖ му нуди рекордни ...
| | веќе видена | слични

Килијан Мбапе подолго време е желба на Флорентино Перез и претседателот на Реал Мадрид нема да штеди во намерата да го донесе млдиот Французин на Сантијаго ...
| | веќе видена | слични

Шпанците повторно испраќаат „бомбастични“ информации, поточно добро познатиот новинар Едуардо Инда кој тврди дека секогаш има ексклузивни информации вели дека ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Силна словенечка поддршка за одржување на првата Меѓувладина конференција, која означува старт на пристапните преговори за Македонија со ЕУ до крајот на ...
сите 253 | | | веќе видена

Будно ги следиме препораките на Комисијата за заразни болести и следствено, секогаш размислуваме за донесените одлуки, нивната оправданост и потребата за нивна ...
сите 190 | | | веќе видена

Државата ќе ги субвенционира платите за октомври, ноември и декември на фирмите кои се погодени од кризата. Ова е дел од четвртиот пакет мерки. Премиерот ...
сите 344 | | | веќе видена

Нови 141 случај со Ковид-19 од 1.559 тестирања беа евидентирани во вчерашниот извештај на Министерството за здравство за изминати 24 часа. Починат е пациент од ...
сите 260 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Таткото на Нејмар образложи зошто пропадна трансферот во Барса

Од:
До кого (е-маил):
Порака: