Франкфурт 2019: BMW со различен предлог за мобилност


4 копии

„ID.3“ ја проширува понудата на германскиот автомобилски гигант како прв модел на комплетно новата генерација на електрични возила - со нула емисии, извонредна ...
| | веќе видена | слични

Денес, во светот на автомобилите, се почесто се зборува за инчи отколку за „коњи“. Во Кина, тоа добро го знаат, па решиле да понудат модел кој со еден детал ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Фолксваген се подготвува за новото време, а тоа доаѓа за неколку години не подоцна. Фирмата која се прослави со моделите Буба и Голф своето лидерско место во ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Секој предлог е вреден за внимание, целта ни е да постигнеме договор, изјави денеска премиерот Зоран Заев, прашан за коментар на предлог законот за Јавно ...
сите 638 | | | веќе видена

Сите обвинители од Специјалното јавно обвинителство се враќаат во матичните освен притворената Катица Јанева која од денeска и практично е без работа. Нејзе ...
сите 402 | | | веќе видена

Полицијата поднесе кривична пријава против 31-годишниот С.М. од Скопје поради постоење основи на сомнение за сторено кривично дело „напад врз службено лице при ...
сите 176 | | | веќе видена

ОВЕН Вложувате многу енергија во работата. Овој период ќе дознаете многу нешта кои не сте ги ни претпоставувале. Не трошете време на туѓите грижи и чувајте се ...
сите 136 | | | веќе видена

Криминалците и арамиите коишто се власт не смеат да биат причината која ќе го загорзи датумот за почнување на преговори со Европска Унија, истакна во ...
сите 197 | | | веќе видена

Честите замерки на голманот на Вардар Филип Гачевски кон селекторот на македонската репрезентација Игор Ангеловски се главна тема во словенечките медиуми. Ова ...
сите 126 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Франкфурт 2019: BMW со различен предлог за мобилност

Од:
До кого (е-маил):
Порака: