Пронајдено е исчезнатото дете од Драчево (ДПЛ)

3 копии
2 копии

Вчера во 21.00 часот во полициската станица Чаир, В.Т.(49) од Скопје пријавила дека од домот се оддалечила нејзината ќерка Г.Т.(19).„Според пријавеното, ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Скопјанка на возраст од 39-години во утринските часови на 11. септември во полициската станица во Драчево пријавила дека од домот се оддалечил нејзиниот ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Адвокатот Тони Менкиновски кој е лидер на преговарачкиот тим на опозициската ВМРО-ДПМНЕ за носење на ново законско решение за јавното обвинителство истакна ...
сите 366 | | | веќе видена

Капитенот Никола Ѓоргиев одигра уште еден брилијантен натпревар и беше вистински лидер во триумфот над Словенија со што се ставивме во позиција да можеме да се ...
сите 310 | | | веќе видена

28-годишниот Његош Радосавлјевиќ, припадник на Пожарникарно-спасувачката екипа настрадал кога паднал од чамец, затоа што неговиот другар Слободан К. нагло го ...
сите 62 | | | веќе видена

Октомври на некои знаци ќе им биде обележан со промени и нови настани. Овие три хороскопски знаци може да очекуваат подобрување во одредени сфери од животот. ...
сите 174 | | | веќе видена

Вака “блеска” политичката правда на Зоран Заев од која што се срами секој чесен граѓанин. Законите и овластувањата се злоупотребуваат за изнуда на пари и за ...
сите 182 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Пронајдено е исчезнатото дете од Драчево (ДПЛ)

Од:
До кого (е-маил):
Порака: