Кашоги барал да не му ја затвораат устата оти боледува од астма


4 копии

Франција ќе испрати експерт во Саудиска Арабија, кој ќе помогне во истрагата за нападот на нафтеното постројување во Саудиска Арабија, за кој САД го обвинуваат ...
| | веќе видена | слични

Франција ќе испрати експерти во Саудиска Арабија кои ќе помогнат во истрагата за нападот на нафтната рафинерија Сауди Арамко, за кој САД го обвинува Иран, ...
| | веќе видена | слични

Шокантни детали се откриени на Советот на ОН за човечки права во Женева, во ек на тензиите помеѓу САД и Иран, откако беа нападнати најголемите нафтени ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Во Саудиска Арабија не само што уапсуваат туку и погубуваат, но деца. Саудиска Арабија оваа година на најсуров начин погубила 134 луѓе од кои шест ги уапсиле ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Како малку да им беше малтретирањето на Ромите во Битола, па се најде уште еден „јунак“ кој почна прво нас да не навредува, од само за него разбирливи причини, ...
сите 138 | | | веќе видена

Иницијативата која сега бара смена на Мицкоски, истата лобираше тој да се избере за лидер. Во тој момент немаш друг кандидат за избор.Јас и тогаш не го ...
сите 187 | | | веќе видена

Mинистерот за надворешни работи Бујар Османи од денеска е во дводневна работна посета на Брисел, каде што ќе има средби со високи претставници на европските ...
сите 359 | | | веќе видена

Соња Трифуновска, одделенски наставник од основното училиште „Гоце Делчев“ во Тетово со голема посветеноста работи на снимање на видео лекции и презентации, и ...
сите 333 | | | веќе видена

Министерката за труд и социјална политика Јагода Шахпаска повторни упати порака и потсетување до родителите кои користат продолжено породилно боледување и до ...
сите 130 | | | веќе видена

Министерството за внатрешни работи го потврди вчерашниот инцидент во болницата во Куманово. Во дневниот извештај на МВР се наведува дека во саботата во 09.07 ...
сите 232 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Кашоги барал да не му ја затвораат устата оти боледува од астма

Од:
До кого (е-маил):
Порака: