Хет-трик на Мартинез за убедлива победа на Аргентина над Мексико, кикс на Бразил (ВИДЕО)


Аргентина со 4-0 го победи Мексико, Лаутаро Мартинез постигна хет-трик, Бразил загуби со 1-0 од Перу.Аргентина конечно дојде до убедлив триумф, во пријателски ...
| | веќе видена | слични

Барселона на отварањето на Лигата на шампионите ремизираше против Борусија Дортмунд (0:0). До бод каталонскиот гигант стигна благодарение одличните одбрани на ...
| | веќе видена | слични
6 копии

Шпанците повторно испраќаат „бомбастични“ информации, поточно добро познатиот новинар Едуардо Инда кој тврди дека секогаш има ексклузивни информации вели дека ...
| | веќе видена | слични
2 копии
повеќе

Останато

Можна ли е идната владина коалиција да биде онаа помеѓу ВМРО-ДПМНЕ и Алијанса за Албанците? Двете опозициски партии засега не сакаат да се излетуваат со ...
сите 367 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Хет-трик на Мартинез за убедлива победа на Аргентина над Мексико, кикс на Бразил (ВИДЕО)

Од:
До кого (е-маил):
Порака: