Аргентина без Меси го потопи Мексико, хет-трик постигна напаѓачот на Интер (ВИДЕО)


Репрезентацијата на Аргентина вчера го одигра можеби и најдобриот натпревар под водство на Лионел Скалони, Аргентинците го декласираа Мексико со 4:0 во ...
| | веќе видена | слични
3 копии

Младиот голгетер на Челси најави дека не ја отпишува Нигерија како негова репрезентација наместо родната Англија. Пред две години тврдеше дека неговата верност ...
| | веќе видена | слични

Репрезентациите на Аргентина и Мексико одиграа пријателски натпревар во кој „гаучосите“ буквално го растурија својот противник со 4:0. На средбата на која ги ...
| | веќе видена | слични

Репрезентацијата на Аргентина покажа дека знае да победува и без својот најдобар фудбалер, Лионел Меси кој е суспендиран поради коментарите за време на Копа ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Аргентина со 4-0 го победи Мексико, Лаутаро Мартинез постигна хет-трик, Бразил загуби со 1-0 од Перу.Аргентина конечно дојде до убедлив триумф, во пријателски ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Секој предлог е вреден за внимание, целта ни е да постигнеме договор, изјави денеска премиерот Зоран Заев, прашан за коментар на предлог законот за Јавно ...
сите 181 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Аргентина без Меси го потопи Мексико, хет-трик постигна напаѓачот на Интер (ВИДЕО)

Од:
До кого (е-маил):
Порака: