Младите Шпанци со втора победа, без примен гол (ВИДЕО)

Македонскиот фудбалер кој го носи дресот на Келн Дарко Чурлинов добил понуда за професионален договор. Келн се најде во проблем затоа што Чурлинов кој игра се ...
| | веќе видена | слични

Името на младиот шпански фудбалер Дани Олмо повторно интензивно се споменува на Пиринеите. Играчот кој е прва ѕвезда во тимот на Динамо Загреб на последните ...
| | веќе видена | слични

Дарко Чурлинов денеска ќе ги продолжи преговорите со Келн за продолжување на договорот што му истекува следната година, но се наоѓа во чудна ситуација. ...
| | веќе видена | слични

Несакани проблеми за македонскиот репрезентативец и еден од најголеми наши таленти Дарко Чурлинов во Келн. Уште пред јавувањето на репрезентативниот собир со ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Рига, 11. септември 2019 (ИНПРЕС) – Селекцијата на Благоја Милевски славеше со 7:1, хет – трик на Димитар Митровски. Македонската репрезентација до 21 година ...
| | веќе видена | слични

Дани Олмо е во блескава серија со голови и по денешните два против Црна Гора има учинок од 6 погодоци на последните 6 меча за младата селекција на Шпанија. ...
| | веќе видена | слични

Репрезентацијата на Македонија до 21 година со убедлива победа го отвори квалификацискиот циклус за Европското првенство што ќе се одржи во 2021 година. ...
| | веќе видена | слични

Останато

Сите плажи на охридското крабрежје работат на диво, без договори за концесија склучени со Општина Охрид, дознава „А1он“. Ниту едно физичко или правно лице во ...
сите 64 | | | веќе видена

Генералната секретарка на Собранието, Цветанка Иванова, го отфрла како неточен и целосно неоснован обидот на пратеникот на ВМРО-ДПМНЕ, Антонијо Милошоски, да ...
сите 100 | | | веќе видена

Најдобриот фудбалер на светот Кристијано Роналдо неодамна гостуваше во британската телевизиска емисија „Good Morning Britain“ каде Роналзборуваше за тешкото и ...
сите 61 | | | веќе видена

Реакција на соопштението на СДСМ Македонските граѓани живеат на работ на сиромаштијата. СДСМ не направи ништо што реално би ги покачила платите на граѓаните. ...
сите 196 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Младите Шпанци со втора победа, без примен гол (ВИДЕО)

Од:
До кого (е-маил):
Порака: