Столе Стоилов на гости кај „златните дечиња“ во „Дајте Музика“

Ракометната легенда Стоиле Стоилов беше дел од снимањето на емисијата „Дајте Музика“ и објави фотографија од дружењето со дечињата. Под фотографијата тој на ...
| | веќе видена | слични

Наташа, Трајче, Сара и Раде, кои беа дел од оригиналните глумци на популарната детска серија „Дајте музика“, дојдоа на последниот ден од снимањето на новите ...
| | веќе видена | слични

Останато

Обвинителката Русковска од Антонио Милошоски барала и доколку може да посочи сведоци за објавените аудио-материјали од негова страна за да се забрза предметот ...
сите 244 | | | веќе видена

Судењето за изборни нерегуларности „Титаник“ продолжува на 5 март поради отсуство на обвинетиот Кирил Божиновски. На денешното рочиште требаше да бидат ...
сите 87 | | | веќе видена

Факти на денот: Венко Филипче штанцаше милионски тендери, но не знае да ги заштити граѓаните од Корона вирусот. ЈО молчи и не отвора постапка против Заев за ...
сите 271 | | | веќе видена

Преговорите за евентуалната голема предизборна македонско албанска коалиција се пред самиот финиш и се водат интензивно и со БЕСА но и со останатите коалициски ...
сите 175 | | | веќе видена

Се повеќе европски земји информираат за нови потврдени случаи со коронавирусот. Хрватска утринава соопшти за уште еден, втор пациент инфициран со смртоносниот ...
сите 606 | | | веќе видена

Околу 10.000 демонстранти маршираа во германскиот град Ханау за да оддадат почит на деветмината кои пред четири дена беа убиени од антиисламски екстремист. ...
сите 108 | | | веќе видена

Поради опасноста од ширење на коронавирус во Клиниката за детски боолести, менаџментот од денеска 26 февруари 2020 година, најстрого ја забранува посетата на ...
сите 456 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Столе Стоилов на гости кај „златните дечиња“ во „Дајте Музика“

Од:
До кого (е-маил):
Порака: