Не се откажува од деколтето до папокот: „Ако може Џеј Ло тогаш можам и јас“


Провокативното облекување на членката на британското шоу „Јас имам талент“ го поддржува и нејзината мајка. Аманда Холден често во емисиите се појавува со ...
| | веќе видена | слични
3 копии

Американската пејачка и актерка Џенифер Лопез откри дека, иако допрва треба да го одреди датумот на венчавката со поранешниот бејзбол играч Алекс Родригез, ...
| | веќе видена | слични

Поп ѕвездата промовира нова мода на нокти за есенската сезона – темносиниот неонски лак. Трендовите на нокти се менуваат постојано, па тешко и кој веќе може да ...
| | веќе видена | слични

Филмската проекција на криминалистичка драма „Измамничките од Волстрит“, со Џенифер Лопез во главна улога, ја освои публиката на Меѓународниот филмски ...
| | веќе видена | слични

Иако сè уште не му го кажала судбоносното „Да“ на својот избраник, пејачката Џенифер Лопез открила дека е подготвена на сериозен чекор. Имено, во интервјуто ...
| | веќе видена | слични

Џенифер Лопез и Алекс Родригез се свршија во март годинава по две години врска, а двајцата имаат по две деца од поранешните бракови. За време на гостувањето ...
| | веќе видена | слични

Пејачката Џенифер Лопез, во март оваа година се вереше со пензионираниот бејзбол играч, Алекс Родригез. Алекс ја запросил со прстен од милион долари на плажа ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Додека дел од поранешните функционери од редовите на ВМРО-ДПМНЕ бараат вонреден конгрес и оставка од Христијан Мицкоски, поради неколкуте изборни порази во ...
сите 205 | | | веќе видена

ВО ВЕЛЕШКО ДРВОКРАДЦИ ПРЕТЕПАА ПОЛИЦАЈЦИ Оливер Спасовски, министерот за внатрешни работи, рече дека дрвокрадците биле во голем број и мавале со дрва и камења ...
сите 83 | | | веќе видена

Бугарија може да остане сама во спорот со Северна Македонија, смета Кирил Илиев, историчар од Институтот за балкански студии при Бугарската академија на ...
сите 251 | | | веќе видена

Премиерот Зоран Заев денеска изрази уверување дека со Бугарија ќе се најде решение со кое двете страни ќе бидат среќни и рече дека Бугарија ги поддржува ...
сите 158 | | | веќе видена

Лекарската комора преку соопштение најостро реагира на тоа што во последно време сè почесто во средствата за јавно информирање се публикуваат написи, ...
сите 73 | | | веќе видена

МПЦ очекува вселенскиот партијарх Вартоломеј позитивно да одговори на писмата на државниот врв за автоќефалноста на црквата. Нема ништо спорно и нема никакво ...
сите 79 | | | веќе видена

Зголемениот број инфицирани од коронавирусот во последните две недели во гевгелиско за епидемиологот Сашо Олумчев од Подрачната единица на Центарот за јавно ...
сите 172 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Не се откажува од деколтето до папокот: „Ако може Џеј Ло тогаш можам и јас“

Од:
До кого (е-маил):
Порака: