Запознајте ја најзгодната новинарка на СП во кошарка во Кина (ФОТО)


Се ближи самиот крај на Светското првенство во Кина, а во пресрет на дуелите за медали погледнете ги најдобрите потези од битките за пласман од 5 до 8 место. ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Пред нас се полуфиналните средби на Светското првенство во Кина, а во пресрет на истити или поточно како загревање погледнете ги најдобрите потези од мечевите ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Франција и Австралија се двата состави кои дојдоа до последните билети за полуфиналето на Мундобаскетот во Кина. „Триколорите“ и „кенгурите“ славеа над САД и ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Зад нас се првите две четвртфинални пресметки на Светското првенство во Кина, односно веќе ги знаеме првите два полуфиналисти и тоа се репрезентациите на ...
| | веќе видена | слични

Светското првенство во Кина секој ден си носи квалитетна кошарка и супер потези, а најдобрите и најтрактивните редовно се наоѓаат на стандардната Топ 5 листа. ...
| | веќе видена | слични

Останато

Во РЕК Битола денеска се одржа состанок на членовите на Управниот одбор на АД ЕСМ и на раководството на комбинатот на кој се донесе Акционен план за ...
сите 323 | | | веќе видена

Педалините се едни од најнебезбедните пловни објекти по езерата во земјава зашто многу често не се почитуваат законските одредби за заштита, велат експерти од ...
сите 142 | | | веќе видена

Вангел Божиноски, архитект, новинар и туристички водич, одговори на реакциите во јавноста за новата собраниска сала во која се одржа конститутивната седница на ...
сите 99 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Запознајте ја најзгодната новинарка на СП во кошарка во Кина (ФОТО)

Од:
До кого (е-маил):
Порака: