БРОЈ ДО 10: Очекувала подарок од сопругот, но потоа завршила во болница


Факт е дека сè повеќе пријателства меѓу младите луѓе на социјалните мрежи прераснуаат во вистински и силни пријателства, па дури и брак. Убавата и паметна ...
| | веќе видена | слични

Покрај тоа што е премиер на Велика Британија, Борис Џонсон е и татко на пет деца. Четири од нив ги добил во брак со Марина Вилер, законската сопруга, додека ...
| | веќе видена | слични

Новороденче кое 8 часа било живо закопано во земја, е спасено во вторникот од страна на Бразилската полиција, пишува Дејли Меил. Роднина на семејството го ...
| | веќе видена | слични

Лоренс Оливие е еден од најдобрите актери на сите времиња. Тој е роден 1907 година во англискиот град Доркинг. Номиниран е 10 пати за престижната награда ...
| | веќе видена | слични

Останато

Во интервју за МРТВ 2, претседателот на ВМРО ДПМНЕ, Христијан Мицкоски, изјави дека Заев сака ново СЈО кое што ќе му служи за офанзива врз политички ...
сите 460 | | | веќе видена

Катица Јанева замина во историјата, прашањето кое преостанува е каков статус ќе добијат специјалните обвинители на кои со разрешувањето на Јанева им престана ...
сите 311 | | | веќе видена

Наспроти увереноста на премиерот дека земјата станала „гордост европска“, од опозициската партија ВМРО-ДПМНЕ порачаа дека сега е време кога треба да покажеме и ...
сите 161 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

БРОЈ ДО 10: Очекувала подарок од сопругот, но потоа завршила во болница

Од:
До кого (е-маил):
Порака: