Nissan Juke доаѓа со поцивилен изглед, но пак е одметник


На денешните СУВ-модели им е сосем доволно да понудат седење на повисоко и за два три прсти зголемено растојание од подлогата, за да си најдат свои возачки и ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Катица Јанева замина во историјата, прашањето кое преостанува е каков статус ќе добијат специјалните обвинители на кои со разрешувањето на Јанева им престана ...
сите 313 | | | веќе видена

Наспроти увереноста на премиерот дека земјата станала „гордост европска“, од опозициската партија ВМРО-ДПМНЕ порачаа дека сега е време кога треба да покажеме и ...
сите 161 | | | веќе видена

На два дена пред истекот на мандатот на специјалната јавна обвинителка Катица Јанева 15 септември, стручната јавност, партиите и обвинителите се обидуваат да ...
сите 67 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Nissan Juke доаѓа со поцивилен изглед, но пак е одметник

Од:
До кого (е-маил):
Порака: