Ирина Шаик се расоблече за новата кампања на Calvin Klein


Останато

Катица Јанева замина во историјата, прашањето кое преостанува е каков статус ќе добијат специјалните обвинители на кои со разрешувањето на Јанева им престана ...
сите 369 | | | веќе видена

Во ВМРО-ДПМНЕ, буквално ништо не се менува, партијата се уште работи по инструкции од Будимпешта. Груевизмот зрачи. Игор Јанушев, Христијан Мицкоски и врвот ...
сите 434 | | | веќе видена

Јавното обвинителство на Република Македонија вчера ги презеде предметите од СЈО. Со тоа, веќе е извесно дека нивното процесирање во судовите ќе продолжи и ќе ...
сите 174 | | | веќе видена

Приватно обезбедување во критичните здравствени установи и мобилни полициски патроли пред старата Градска болница, се дел од договорените мерки на состанокот ...
сите 150 | | | веќе видена

По државниот секретар на САД, Мајк Помпео, честитика по повод Денот на независноста - 8 Септември и 28-годишната унитарност и самостојност денеска беше ...
сите 177 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Ирина Шаик се расоблече за новата кампања на Calvin Klein

Од:
До кого (е-маил):
Порака: