Какви се платите на наставниците во регионов?

2 копии
3 копии
3 копии

Во Македонија 10 до 14 проценти од граѓаните пријавиле дека се изложени на загадување, што е малку во однос на другите европски земји, иако се знае дека ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Катица Јанева замина во историјата, прашањето кое преостанува е каков статус ќе добијат специјалните обвинители на кои со разрешувањето на Јанева им престана ...
сите 432 | | | веќе видена

По државниот секретар на САД, Мајк Помпео, честитика по повод Денот на независноста - 8 Септември и 28-годишната унитарност и самостојност денеска беше ...
сите 177 | | | веќе видена

Во изминатите две години, со конкретни мерки и политики во здравството покажавме што значи вистинска грижа за пациентите, за здравствените работници, за ...
сите 157 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Какви се платите на наставниците во регионов?

Од:
До кого (е-маил):
Порака: