Деми Роуз со најжешки фотографии на Инстаграм (ФОТО)

Факт е дека познатите личности секојдневно на социјалните мрежи добиваат коментари и пораки од своите обожаватели. Се разбира, понекогаш се случува да им ...
| | веќе видена | слични

Деми Ловато вчера објави фотографија на нејзиниот Инстаграм профил со која предизвика коментари и реакции заради фотографија, на која таа е во бикини . Таа ...
| | веќе видена | слични

Останато

По повод писмото на европратеникот Франц Ромео, во кое се изразува загриженост за непријатниот насилен инцидент против групата на Роми кој се случи неодамна, ...
сите 153 | | | веќе видена

Министерот за економија Крешник Бектеши денеска оствари видео состанок со амбасадорката на Обединетото Кралство, Рејчел Галовеј. На состанокот разговараа за ...
сите 518 | | | веќе видена

Во македонското судство се е можно па така и обвинето лице за кое е одредена мерка домашен притвор да бара од судот почести рочишта, но судот тоа барање да го ...
сите 217 | | | веќе видена

Комуникацијата со повисок тон резултирала со барањата за отказ од страна на Зорица Љубичиќ, Силвана Рогиќ, Дивна Бојчевска, трите медицински сестри од ...
сите 70 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Деми Роуз со најжешки фотографии на Инстаграм (ФОТО)

Од:
До кого (е-маил):
Порака: