(ФОТО) Автомобил се преврте на автопатот Тетово-Скопје, тројца повредени

Tри лица се повредени во сообраќајна несреќа на автопатот Тетово-Скопје, откако од засега непознати причини возачот загубил контрола и возилото се превртело на ...
| | веќе видена | слични
7 копии
4 копии

Вчера во 13.04 часот на ул.„Белградска“ во Скопје, Ј.И.(38) од Скопје, управувајќи патничко возило „сузуки витара“ со кумановски регистарски ознаки, удрил во ...
| | веќе видена | слични
4 копии
3 копии
5 копии
5 копии
5 копии

Во сообраќајна несреќа на патот Тетово-Стримница пред Фалише тешко е повредена 39-годишна жена. Сударот на две возила се случил околу 11 часот. – Во непосредна ...
| | веќе видена | слични

– Во непосредна близина на тетовско Фалише, се случила сообраќајна несреќа во која учествувале две патнички моторни возила со тетовски регистарски ознаки „Опел ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

И по два дена откако ја поднесоа иницијативата – опозиционерите повторно бараат поддршка од колегите пратеници за формирањето на анкетна комисија, која според ...
сите 349 | | | веќе видена

Уште еден предмет на СЈО останува кај истиот обвинител. Републичкиот обвинител Љубомир Јовески случајот „Тотал“ го распореди кај Елизабета Јосифоска која и ...
сите 126 | | | веќе видена

Ранет лекар на работно место, претепан доктор во ходник во болница, нападнат медицински персонал, хорор услови за работа, разрушени болници, хаос во кој освен ...
сите 309 | | | веќе видена

Милионот и пол евра, кои Орце Камчев му ги предаде на Бојан Јовановски во објавената снинка за „Рекет“, биле наменети за неговиот нов пасош. Како што пренесува ...
сите 279 | | | веќе видена

Повеќето од нас се прашале во некој период од врската: Колку често треба да имаме секс? Што ако имаме помалку секс од нашите пријатели? Дали нашата врска е ...
сите 25 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

(ФОТО) Автомобил се преврте на автопатот Тетово-Скопје, тројца повредени

Од:
До кого (е-маил):
Порака: