Продолжен мандатот на Гордана Балтовска во УО на Стопанска банка а.д. Битола

Стопанска банка а.д. Битола преку соопштение на Македонска берза ја известува јавноста за измени во органите на управување односно Управниот одбор на ...
| | веќе видена | слични
3 копии

Во организација на Државниот завод за ревизија денеска ќе се одржи конференција за затворање на твининг проектот „Понатамошно зајакнување на капацитетите и ...
| | веќе видена | слични

Останато

Будно ги следиме препораките на Комисијата за заразни болести и следствено, секогаш размислуваме за донесените одлуки, нивната оправданост и потребата за нивна ...
сите 298 | | | веќе видена

Ставот на СДСМ дека сум опасност за европската перспектива е како оној на Хитлер за Евреите, вели Рашела Мизрахи од ВМРО-ДПМНЕ. Таа реагира на социјалните ...
сите 179 | | | веќе видена

Премиерот Зоран Заев денеска беше домаќин на холандскиот амбасадор, Дирк Јан Коп.Како што информираат од владината прес-служба, на средбата било оценето дека ...
сите 406 | | | веќе видена

Наспроти таквите изјави во Бугарија, тамошниот историчар Кирил Топалов, дел од заедничката комисија за историски и образовни прашања, не е сигурен дека ...
сите 107 | | | веќе видена

Бизнисменот Сеад Кочан останува во затвор. Врховниот суд ја потврди казната на скопска Апелација со која Кочан беше осуден на 4 години и 8 месеци затвор. ...
сите 37 | | | веќе видена

Незадоволството од здравствениот систем и долгите административни процедури, пациентите се почесто го покажуваат со зголемена агресија и зачестени физички ...
сите 61 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Продолжен мандатот на Гордана Балтовска во УО на Стопанска банка а.д. Битола

Од:
До кого (е-маил):
Порака: