Мицкоски: Главата горе јунаку, ти си нашата гордост

Честит ден на независноста .Да живее Македонија!! И покрај тоа што СДС и ДУИ не организираа достоинствено чествување во Тетово ние сме тука да ги потсетиме!!! ...
| | веќе видена | слични

Генералниот секретар на ВМРО-ДПМНЕ Игор Јанушев беше во посета на Општинскиот комитет на ВМРО-ДПМНЕ Ѓорче Петров. -Вечерва се сретнав со постари членови и ...
| | веќе видена | слични

Останато

Вечерва во „24 анализа“ гостуваше Елвис Шаќири од институт за истражување и анализа на политики „Ромалитико“ кој што посочи дека годинава има зголемување на ...
сите 175 | | | веќе видена

Портпаролот на ВМРО-ДПМНЕ, одговарајќи на новинарско прашање во однос на отфрлањето, од страна на министерот за правда Бојан Маричиќ, на барањето на ...
сите 138 | | | веќе видена

Надлежните институции да ги расветлат сите случаи коишто се во тек и секако конечно по примерот и со Гордана Јанкуловска да завладее правдата и правото во ...
сите 92 | | | веќе видена

Во првите осум месеци на 2020 година до Министерството за внатрешни работи се поднесени 46 преставки за работата на полицијата, изјави вечерва министерот за ...
сите 100 | | | веќе видена

„8 Септември“ пред финансиски колапс, персоналот на Инфективна се десеткува, „Козле“ се полни со мајки и деца заболени од корона вирусот. Во една реченица ...
сите 202 | | | веќе видена

Директорот на Регионалната канцеларија на Светската здравствена организација за Европа, Ханс Клуге, не ја исклучува можноста да ја прифати понудата да ја прими ...
сите 172 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Мицкоски: Главата горе јунаку, ти си нашата гордост

Од:
До кого (е-маил):
Порака: