СЕ БАРА црвено „ферари“ со ГОЛА ЖЕНСКА на покривот (ВИДЕО)


Пред десетина дена на Ибица полицијата се впуштила во потрага по возачот на црвеното „ферари“ и разголената убавица која тверкувала на колата. Од полицијата ...
| | веќе видена | слични

Таму е Михајло Видимлиски. Државниот јавен обвинител Јовески вчера го испратил дописот за предметите што го очекуваа во СЈО, дали е појасно дали и како тие ќе ...
| | веќе видена | слични

 Во министерството за правда во моментов траат консултациите за ова прашање, иако во експертската група преовладува ставот дека нема правни пречки предметите ...
| | веќе видена | слични

Секоја од овие локации е посебно избрана. Премиерата во Северна Америка се одржи на Нијагарините водопади. Европското деби се одржи на соларна фарма во близина ...
| | веќе видена | слични

Информацијата ја потврдија и од СЈО. Пред Специјалното обвинителство е Михајло Видимлиски со деталите. Како обвинителите во СЈО го примија ваквото барање и ...
| | веќе видена | слични

На социјалните мрежи кружи многу смешно видео. На една свадна во Косово пријателите на младоженецот подготвиле невидено изненадување. На свадбата додека ...
| | веќе видена | слични

Останато

Фатиме Фетаи и Гаврил Бубевски утре се враќаат во судница да го застапуваат предметот Монструм. Републичкиот јавен обвинител Љубомир Јовески веќе започнал со ...
сите 388 | | | веќе видена

Дарко Јаневски Додека се палите како „хепо коцки“ на „бомбите“ што Фатиме Гучи и Бубе ги пуштаат во судница за „Монструм“, некако заборавате дека оние за кои ...
сите 430 | | | веќе видена

ВМРО-ДПМНЕ објави список од 25 лица вработени во СЈО по линии на непотизам. Обвинителот Гаврил Бубевски во СЈО си ги вработил братучедите Ефимија и Љупчо ...
сите 377 | | | веќе видена

Репрезентацијата на Финска ја победи Турција со 3:2 во сетови и ќе игра против Франција во осминафиналето на Европското првенство во одбојка. Ова значи крај ...
сите 360 | | | веќе видена

Сакаме да изградиме систем во кој пациентот ќе биде во центар и сакаме да ја подобриме комуникацијата со пациентите, да го слушнеме нивниот глас „Доста е за ...
сите 281 | | | веќе видена

Нови 30 дена е продолжен притворот на Катица Јанева која е трета осомничена во случајот Рекет. Кривичниот суд вчера на предлог на Обвинителството и го продолжи ...
сите 243 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

СЕ БАРА црвено „ферари“ со ГОЛА ЖЕНСКА на покривот (ВИДЕО)

Од:
До кого (е-маил):
Порака: