3 Х СЈО

1 Ние навистина мора да сме лудаци ако чекаме исход од ова што сега се нарекува „преговори за новиот Закон за Јавно обвинителство“. Море работни групи во ...
| | веќе видена | слични
2 копии

1 Заев вика дека е логично тоа што специјалната јавна обвинителка Катица Јанева од притвор во Шутка ги предала предметите од СЈО кај јавниот обвинител Љубомир ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Вџашувачкото поведение на ВМРО-ДПМНЕ во легитимација на своите криминали и неверојатната опстојност во минирање на очајните обиди да се воспостави некаква ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Елиф Елмас полека прераснува во лидер на македонската фудбалска репрезентација заедно со неуништливиот Горан Пандев, а добрите настапи кои ги имаше во ...
сите 190 | | | веќе видена

Премиерот Зоран Заев денеска оцени дека објавениот аудио разговор на социјалната мрежа „Фејсбук“ на министерката за одбрана Радмила Шекеринска со поранешниот ...
сите 56 | | | веќе видена

По француското вето за почеток на преговорите со Северна Македонија и Албанија вчера во Луксембург на министерско ниво, очите на двете земји се сега вперени во ...
сите 125 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

3 Х СЈО

Од:
До кого (е-маил):
Порака: