Охридска банка АД Скопје оствари профит од 278,7 милиони денари во првите шест месеци од 2019 година

Кумулативниот реализиран финансиски резултат на Охридска банка АД Скопје за периодот од 1.1.2019 до 30.6.2019 година изнесува 278,7 милиони денари со ...
| | веќе видена | слични

„Гранит“ го регистрираше нај успешното полугодие во последните неколку години. Остварените финансисики резултати покажуваат дека се работи за резултат на ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Централна кооперативна банка АД Скопје во првата половина од 2019 година делуваше во согласност со приоритетните цели и задачи дефинирани во усвоениот бизнис ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Министерката за одбрана Радмила Шекеринска денеска ги повика сите институции што се занимаваат со избори да гласаат согласно законите и принципиелно, ...
сите 67 | | | веќе видена

Екипата на „Бутел“ го совлада „Металург 2“ со 29:23 (14:10) во натпревар од ракометната Суперлига. Домашните постојано водеа и рутински ја одржуваа предноста и ...
сите 85 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Охридска банка АД Скопје оствари профит од 278,7 милиони денари во првите шест месеци од 2019 година

Од:
До кого (е-маил):
Порака: