Дневен хороскоп: За Вагата пари, за Близнаците среќа

3 копии
2 копии
5 копии

Овен (21.03 – 20.04) Неспокојни сте бидејќи не сте свесни што и на кого му должите. Потребно е комплетно да ја поправите состојбата, и доколку имате долгови да ...
| | веќе видена | слични

Овен (21.03 – 20.04) Препуштете му ги проблемите на времето, оставете ги идеите за некои поповолни денови, исклучете се и уживајте. Искористете го денот за ...
| | веќе видена | слични

 Многу модерни жени сонуваат да бидат успешни бизнис дами, а припадничките на 5 хороскопски знаци имаат можност да го остварат сонот. Иако не постои правило ...
| | веќе видена | слични

Ако секогаш играте според правилата и го правите она што се очекува од вас, тогаш веројатно не сте хедонист. Вистинските хедонисти ќе направат сè што можат за ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Лидерите на земјите членки на Европската Унија на утрешното заседание ќе прават напори да дојдат до консензуално решение поврзано со почетокот на преговорите ...
сите 145 | | | веќе видена

Министерката за одбрана Радмила Шекеринска денеска ги повика сите институции што се занимаваат со избори да гласаат согласно законите и принципиелно, ...
сите 67 | | | веќе видена

Сириската невладина агенција за човекови права објави дека е забележан огромен конвој на сириската армија како го напушта Манбија, уште еден курдски град над ...
сите 802 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Дневен хороскоп: За Вагата пари, за Близнаците среќа

Од:
До кого (е-маил):
Порака: