„24ФУДБАЛ СКАУТ ФАНТАЗИ“: Фаворитите на потег, дали е време за „трипл капитен“?


Точно 8,200 натпреварувачи во „Фантази Премиерлига“ има од нашата земја, тие се натпреваруваат во мега популарната симулаторска игра која во моментов брои ...
| | веќе видена | слични

Во текот на летните подготовки Немања Матиќ имаше прилика да ја носи капитенската лента на Манчестер јунајтед, како еден од поискусните фудбалери во составот. ...
| | веќе видена | слични

Играчот од средниот ред на Манчестер Јунајтед, Немања Матиќ се изрази на адреса на менаџерот Оле Гунар Солскјер и за тоа што се случува во тимот од почетокот ...
| | веќе видена | слични
5 копии

Српскиот фудбалер, Немања Матиќ вели дека Оле Гунар Солскјер е одговорниот човек за резултатите на Манчестер јунајтед. Тој не е во стартниот тим на Солскјер ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Големото лондонско дерби меѓу Арсенал и Тотенхем кое минатиов викенд се одигра на „Емирејтс“ заврши без победник со 2-2, меч кој беше возбудлив, незвесен, ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Манчестер Јунајтед и оваа натпреварувачка сезона не ја започна како што посакуваше во Премиер лигата и по четири кола освои само 5 од вкупно 12 бода. Тимот ...
| | веќе видена | слични

Веќе четири кола се зад нас од англиската Премиер лига, па реномираниот медиум „Скај Спортс“ го искористи овој период наменет за репрезентациите да ги одбере ...
| | веќе видена | слични

Сколс тврди дека Манчестер јунајтед треба да се отпише за следните две години, очекува тимот добро и паметно да се однесува во следните преодни рокови за ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Повеќе од 50 луѓе починале од новиот коронавирус, а повеќе од 2.000 луѓе се заразени. Засега, Светската здравствена организација не сака да прогласи глобална ...
сите 584 | | | веќе видена

Чествувањето на големиот православен празник Богојавление-Водици и годинава во Радовиш беше масовно, а започна со света литургија во двата храма – „Св. Пророк ...
сите 214 | | | веќе видена

Кинеските власти решија новогодишните празници да бидат продолжени до 2 февруари, со цел дополнително да се влијае врз намалување на ширењето на новиот корона ...
сите 158 | | | веќе видена

Не може да има забрана за увоз на отпад бидејќи земјава повеќе извезува отколку што увезува отпад, тврди за Детектор заменик министерот за животна средина Јани ...
сите 255 | | | веќе видена

Српскиот тенисер Новак Ѓоковиќ влезе во 2020 година од втората позиција, но тој веќе го направи чекор кон првата позиција каде се наоѓа Рафаел Надал. Шпанецот ...
сите 184 | | | веќе видена

Вчера во 15,35 часот Т.Б. од Црвен крст во СВР Скопје пријавила дека над детското одмаралиште на Водно, додека се обидувале да стигнат до повредено лице на ...
сите 135 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

„24ФУДБАЛ СКАУТ ФАНТАЗИ“: Фаворитите на потег, дали е време за „трипл капитен“?

Од:
До кого (е-маил):
Порака: