Директорот на Јанг Бојс: Потоа се прашуваат луѓето зошто никој не сака да дојде во Белград…

Црвена Звезда успеа да издржи на „Маракана“ и во самата завршница грчевито се избори за ремито од 1:1 со кое го елиминираше Јанг Бојс во бараж колото за ...
| | веќе видена | слични

Црвена Звезда и оваа година втора во низа ќе игра во групната фаза од Лигата на шампионите. Заработката од влезниците сигурно е еден од важните фактори кои ...
| | веќе видена | слични

Црвена Звезда се пласираше во Лигата на шампионите втора година во низа и повторно навивачите на „Маракана“ ќе имаат прилика да гледаат три спектакли ...
| | веќе видена | слични

Откако српскиот шампион Црвена Звезда втора година по ред се избори за пласман во групната фаза од Лигата на шампионите, ангажираше уште едно ново име. Во ...
| | веќе видена | слични

Пред крајот на преодниот рок Црвена Звезда донесе уште едно звучно засилување во пресрет на настапите во групната фаза од Лигата на шампионите. Нов член на ...
| | веќе видена | слични

Црвена Звезда втора година во низа обезбеди пласман во групната фаза од Лигата на шампионите, сега српскиот клуб ја објави цената на влезниците за трите ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Европскиот совет без договор за датум за почеток на преговори со Северна Македонија и Албанија. Првите луѓе на Советот и Комисијата во Брисел со разочарување ...
сите 1462 | | | веќе видена

Како што пишува новинарот Жерардо Фортуна , продолжението на разговорите за проширување на ЕУ денеска не е на агендата на лидерскиот самит иако беа спомненати  ...
сите 107 | | | веќе видена

Министерката за одбрана Радмила Шекеринска денеска ги повика сите институции што се занимаваат со избори да гласаат согласно законите и принципиелно, ...
сите 67 | | | веќе видена

САД изразија незадоволство и разочарување, откако Европскиот совет не донесе одлука за датум за почеток на преговори за Северна Македонија. Стејт департментот ...
сите 249 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Директорот на Јанг Бојс: Потоа се прашуваат луѓето зошто никој не сака да дојде во Белград…

Од:
До кого (е-маил):
Порака: