Гундоган објасни зошто моќен Ливерпул му одговара на Сити


2 копии

Тренерот на Манчестер Јунајтед, Оле Гунар Солскјер бил бесен по ремито кое неговиот тим го одигра против Саутемптон. „Ѓаволите“ имаа повеќе од играта, но на ...
| | веќе видена | слични
2 копии

По феноменалната ефикасност која ја демонстрираше Манчестер Јунајтед во првото коло во дерби пресметка со Челси, следеа три резултати кои повторно ја разбудија ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Поранешниот предводник на неколку премиерлигаши и на англиската репрезентација, Сем Алардајс верува дека оваа година постојат големи шанси да се растури ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Гери Невил редовно ги коментира сите спефицични ситуации кои го следат Манчестер Јунајтед во изминативе шест-седум години, но ако во поглед на претходните ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Манчестер јунајтед имаше одличен старт на сезоната со убедлива победа над Челси, но потоа следуваа киксови против послаби екипи.Јунајтед стартуваше со победа ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Ја добивме писмената правно-формална гаранција, изјави пред извесно време премиерот Зоран Заев, во врска со добивањето датум од ЕУ во октомври. А вчера, кога ...
сите 515 | | | веќе видена

Присуството на пет лидери од албанскиот блок на лидерската средба кај Претседателот Стево Пендаровски ја покажа сликата колкава е поделеноста кај партиите на ...
сите 436 | | | веќе видена

- Многу подобро ќе беше веднаш после референдумот да одеа на избори, многу повеќе ќе добиеа. Ако ги гледате сите анкети после референдумот, рејтингот на СДСМ ...
сите 126 | | | веќе видена

Вчера во 20.34 часот во Полициската станица Центар било пријавено дека на бул.„Кирил и Методиј“ скокнало лице од стан на втор кат. Полициски службеници излегле ...
сите 271 | | | веќе видена

Ова е уште еден удар за британскиот премиер Борис Џонсон, кој има намера да ја изведе земјата од ЕУ до крајот на месецот, пишува АП. Претставничкиот дом, со ...
сите 434 | | | веќе видена

Потпретседателот на ВМРО-ДПМНЕ Александар Николоски во гостувањето на утринската емисија на Алфа ТВ изјави дека Македонија не доби датум затоа што Зоран Заев ...
сите 250 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Гундоган објасни зошто моќен Ливерпул му одговара на Сити

Од:
До кого (е-маил):
Порака: