Трамп може да има фотографија со мене, ама во Фотошоп! Не сме заинтересирани за состанок за фотографирање


Претседателот на Иран, Хасан Рохани, порачал дека нема шанси за "фото-оп" со американскиот претседател, туку дека, ако сака заедничка фотографија, може да ја ...
| | веќе видена | слични

Доследноста можеби не му е силна страна на актуелниот американски претседател кога се збори за водење политика, но со неа сигурно може да се пофали кога е збор ...
| | веќе видена | слични

Американскиот потпретседател, Мајкл Пенс кој е во посета на Ирска, одлучил да престојува во голф клубот кој припаѓа на претседателот на САД, Доналд Трамп, така ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Американскиот претседател, Доналд Трамп, доби серија нови критики од корисниците на социјалните мрежи, откако се појави видео на кое се гледа како ја повикува ...
| | веќе видена | слични

Доналд Трамп деновиве е критикуван на друштвените мрежи откако се појавила видеоснимка во која се гледа како ја довикува сопругата Меланија тапкајќи се по ...
| | веќе видена | слични

Американскиот претседател, Доналд Трамп, не го красат некои манири, па така успеа повторно да биде во центарот на вниманието поради односот кон сопругата ...
| | веќе видена | слични

Останато

Лидерите на земјите членки на Европската Унија на утрешното заседание ќе прават напори да дојдат до консензуално решение поврзано со почетокот на преговорите ...
сите 145 | | | веќе видена

Министерката за одбрана Радмила Шекеринска денеска ги повика сите институции што се занимаваат со избори да гласаат согласно законите и принципиелно, ...
сите 67 | | | веќе видена

Сириската невладина агенција за човекови права објави дека е забележан огромен конвој на сириската армија како го напушта Манбија, уште еден курдски град над ...
сите 802 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Трамп може да има фотографија со мене, ама во Фотошоп! Не сме заинтересирани за состанок за фотографирање

Од:
До кого (е-маил):
Порака: