Цивил МК: ФОТО НА ДЕНОТ: РОСОМАН

Првиот од вкупно 8 семинари ќе се одржи во Штип на 28 септември (сабота), во хотел Оаза со почеток во 10 часот. Повикот за учество на семинарот трае до 25 ...
| | веќе видена | слични
2 копии

По Кавадарци, Неготино, Градско, Росоман и Скопје, ЦИВИЛ утре ќе ги посети Валандово, Струмица и Штип. Не пропуштајте да бидете дел од нашите активности за ...
| | веќе видена | слични

Пратеникот од ВМРО-ДПМНЕ, Антонијо Милошоски нема никаков проблем да напише, а потоа и да се потпише под документ на кој стои името на државава, Република ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Во Куманово досега се регистирани 85 случаи на заболени лица од коронавирус. Само во текот на вчерашниот ден се забележани 23 нови случаи. Општина Куманово ...
сите 588 | | | веќе видена

Девојка стуткана во ќоше, еден снима на мобилниот, а другиот ја удира со клоци и боскови по стомакот, грбот и главата, потоа улогите си ги менуваат. Рацете и ...
сите 192 | | | веќе видена

Европската унија подготвува економски план за развој на земјите од Западен Балкан што ќе биде претставен на Самитот ЕУ-Западен Балкан што треба да се одржи во ...
сите 229 | | | веќе видена

Адмиралот Џејмс Фого, командант на Здружената команда на НАТО во Неапол, и посака добредојде на нашата земја. -Ми претставува голема чест да и посакам ...
сите 325 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Цивил МК: ФОТО НА ДЕНОТ: РОСОМАН

Од:
До кого (е-маил):
Порака: