Цивил МК: КОЦЕВСКИ: ВЕЛЕС СТАНА НЕФОРМАЛНА СВЕТСКА ПРЕСТОЛНИНА НА ЛАЖНИТЕ ВЕСТИ (1)

Во ова време кога имаме силна деградација на системот на вредности во општеството мислам дека е многу важно како ќе се однесуваат граѓанските организации во ...
| | веќе видена | слични
2 копии

дневен коментар: ЏАБИР ДЕРАЛА Наспроти изјавите на Јавното обвинителство дека Зоран Заев не е инволвиран во случајот „Рекет“, ВМРО-ДПМНЕ упорно го тврди ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Во Куманово досега се регистирани 85 случаи на заболени лица од коронавирус. Само во текот на вчерашниот ден се забележани 23 нови случаи. Општина Куманово ...
сите 728 | | | веќе видена

Девојка стуткана во ќоше, еден снима на мобилниот, а другиот ја удира со клоци и боскови по стомакот, грбот и главата, потоа улогите си ги менуваат. Рацете и ...
сите 192 | | | веќе видена

Европската унија подготвува економски план за развој на земјите од Западен Балкан што ќе биде претставен на Самитот ЕУ-Западен Балкан што треба да се одржи во ...
сите 228 | | | веќе видена

Адмиралот Џејмс Фого, командант на Здружената команда на НАТО во Неапол, и посака добредојде на нашата земја. -Ми претставува голема чест да и посакам ...
сите 325 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Цивил МК: КОЦЕВСКИ: ВЕЛЕС СТАНА НЕФОРМАЛНА СВЕТСКА ПРЕСТОЛНИНА НА ЛАЖНИТЕ ВЕСТИ (1)

Од:
До кого (е-маил):
Порака: