Кредит за пензионери до 75 години само во ИутеКредит


Останато

По повод писмото на европратеникот Франц Ромео, во кое се изразува загриженост за непријатниот насилен инцидент против групата на Роми кој се случи неодамна, ...
сите 262 | | | веќе видена

Заменик-претседателот на Владата на Република Северна Македонија задолжен за економски прашања, координација со економските ресори и инвестиции, Фатмир Битиќи ...
сите 479 | | | веќе видена

Додека министерот за здравство, Венко Филипче ја убедува јавноста дека се е под контрола три сестри од Клиниката за инфективни болести си дадоа откази. ...
сите 524 | | | веќе видена

Никола ГРУЕВСКИ Нема правда во Македонија. Неправдите растат секојдневно. Ги има многу и се повеќе а дел од нив е и политичкиот прогон кој не запре и оваа есен ...
сите 217 | | | веќе видена

Без двотретинска подршка се петте вонредни состојби кои ги прогласи претседателот Пендаровски поради корона кризата. Опозициската ВМРО – ДПМНЕ смета шефот на ...
сите 199 | | | веќе видена

Утре официјално започнува новата учебна година, 600 училишта ќе одржуваат настава со физичко присуство, за останатите достапно учење на далечина, истакна на ...
сите 361 | | | веќе видена

На еден ден пред стартот на новата учебна година средношколците се заканија со бојкот на наставата од ноември, доколу во октомври остане стабилна ...
сите 209 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Кредит за пензионери до 75 години само во ИутеКредит

Од:
До кого (е-маил):
Порака: