Вистински херој: Синиша Михајловиќ со леукемија ја води Болоња (ВИДЕО)


Синиша Михајловиќ е вистински херој, српскиот стратег излезе од болница и од клупата ја води Болоња на денешниот меч против Џенова. Михајловиќ има леукемија, ...
| | веќе видена | слични

Со јака хемотерапија во болницата во Болоња, српскиот тренер Синиша Михајловиќ направи голем чекор напред во борбата со леукемија. Бидејќи Михајловиќ не сакаше ...
| | веќе видена | слични

Болоња му се поклонила на Синиша Михајловиќ. Екипата на Болоња од клупата ја води тренерот Синиша Михајловиќ. Српскиот експерт ја завршил првата фаза од ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Синиша Михајловиќ кој боледува од леукемија вечерва повторно од клупата ја предводеше Болоња која запиша победа против СПАЛ со 1:0. Болоња после борбата во ...
| | веќе видена | слични

Болоња го совлада СПАЛ со минимални 1-0 во првиот натпревар од второто коло во италијанската Серија А. Во прв план на мечот беше тренерот на домаќините Синиша ...
| | веќе видена | слични

Српскиот тренер Синиша Михајловиќ кој ја води Болоња познато е од пред 40-тина дена дека боледува од леукемија против која храбро се бори. Михајловиќ не се ...
| | веќе видена | слични
2 копии
повеќе

Останато

Бараме идна и неодложна ревизија на работата на врховните судии, без искучок и ревизија на нивните одлуки. Таму каде ќе бидат утврдени неправилности, потребни ...
сите 208 | | | веќе видена

Министерството за внатрешни работи има доволно обрасци за лични карти и возачки дозволи и треба уште да пристигнат. Нема причина овие документи да се издаваат ...
сите 184 | | | веќе видена

Еленко Миланов, бранител на тројца од обвинетите дека ги организирале настаните во Собранието на 27 април 2017 година, Tрајко Вељаноски, Спиро Ристовски и Миле ...
сите 129 | | | веќе видена

Во тешка сообраќајка попладнево во Арачиново помеѓу Ауди и мотор Јамаха загина 22-годишно момче додека додека едно лице е потешко повредено. Како што пишува ...
сите 282 | | | веќе видена

Околу 10.000 демонстранти маршираа во германскиот град Ханау за да оддадат почит на деветмината кои пред четири дена беа убиени од антиисламски екстремист. ...
сите 109 | | | веќе видена

Вчера во „Стејплс центарот“ се славеа ликот и делото на Коби Брајант, а во чест на прерано загинатата кошаркарска ѕвезда во домот на неговиот Лос Анџелес ...
сите 94 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Вистински херој: Синиша Михајловиќ со леукемија ја води Болоња (ВИДЕО)

Од:
До кого (е-маил):
Порака: