Зидан: Многу се трудевме, заслуживме три бода


7 копии

Реал Мадрид се прикажа во уште едно прескормно издание за свои стандарди, па по разочарувачкото реми со Валјадолид на домашен терен, „кралевите“ измиантава ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Домаќините први беа во позитива уште од 12 минута со погодокот на Г. Морено, а непосредно пред паузата израмни Бејл. Во 74 минута повторно Виљареал беше во ...
| | веќе видена | слични
2 копии
2 копии

Фудбалерите на Реал Мадрид иако важеа за фаворити не успеаа да слават на вечерашниот меч против Вилјареал кој беше последен од третата рунда во шпанската ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Како малку да им беше малтретирањето на Ромите во Битола, па се најде уште еден „јунак“ кој почна прво нас да не навредува, од само за него разбирливи причини, ...
сите 148 | | | веќе видена

Иницијативата која сега бара смена на Мицкоски, истата лобираше тој да се избере за лидер. Во тој момент немаш друг кандидат за избор.Јас и тогаш не го ...
сите 187 | | | веќе видена

Ветувањето на актуелниот премиер на СДСМ, Зоран Заев државниот јавен обвинител да биде на предлог на опозицијата, дадено пред пет години, сега е неприфатливо ...
сите 128 | | | веќе видена

По консултација со Претседателот на Владата Зоран Заев и министерот за здравство Венко Филипче ги информираме родителите кои користат продолжено породилно ...
сите 202 | | | веќе видена

Нови 141 случај со Ковид-19 од 1.559 тестирања беа евидентирани во вчерашниот извештај на Министерството за здравство за изминати 24 часа. Починат е пациент од ...
сите 232 | | | веќе видена

Министерството за внатрешни работи го потврди вчерашниот инцидент во болницата во Куманово. Во дневниот извештај на МВР се наведува дека во саботата во 09.07 ...
сите 232 | | | веќе видена

МПЦ очекува вселенскиот партијарх Вартоломеј позитивно да одговори на писмата на државниот врв за автоќефалноста на црквата. Нема ништо спорно и нема никакво ...
сите 82 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Зидан: Многу се трудевме, заслуживме три бода

Од:
До кого (е-маил):
Порака: