Galaxy Note 10 Plus и 4K Cinematic Camera


Galaxy Note 10 Plus има голем број одлични спецификации и перформанси меѓу кои, се разбира, се и камерите:. Samsung Galaxy Note серијата го направи првиот обид ...
| | веќе видена | слични

Паметните телефони на Apple отсекогаш биле посигурни од уредите кои користат Android. Сепак, тоа не значи дека iPhone-от не може да стане жртва на хакери, но ...
| | веќе видена | слични

Компанијата Caviar која произведува луксузни геџети, ја претстави супер луксузната надградба на новата генерација на Ајфон која што ќе пристигне во септември. ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Тунберг синоќа настапи на климатскиот самит во ОН со емотивен говор обвинувајќи ги лидерите на развиените земји за пасивност во однос на справување со ...
сите 93 | | | веќе видена

Можноста за укинување на визите и за соработка во енергетиката биле меѓу темите на разговор на средбата на премиерот Зоран Заев, со шефот на делегацијата и ...
сите 266 | | | веќе видена

Три истражни постапки води Јавното обвинителство за организиран криминал и корупција за осомничениот Бојан Јовановски, објави Пресс24 , повикувајки се на ...
сите 299 | | | веќе видена

Минути откако Кристијано Роналдо заврши на третото место во изборот за „Д Бест“, националниот тим на Португалија се огласи со објава на „Твитер“ во поглед на ...
сите 105 | | | веќе видена

Британската влада одби да одвои средства за спасување на историскиот тур-оператор Томас Кук и 9000 работни места. Во исто време, британската влада одбива да ја ...
сите 61 | | | веќе видена

Пратеникот Антонио Милошоски денеска објави дека како претседател на Комисијата за надворешна политика, упатил писма до колегите Пиа Дикстра (Холандија) и ...
сите 246 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Galaxy Note 10 Plus и 4K Cinematic Camera

Од:
До кого (е-маил):
Порака: