Оглас за вработување во Охридска банка Сосиете Женерал

3 копии
3 копии

Оглас на ПроКредит Банка за вработување на ИТ професионалец Ако се идентификувате со целите и етичките вредности на нашата компанија, и сте љубопитни за ...
| | веќе видена | слични

Останато

Антонио Милошоски, пратеник од ВМРО – ППМНЕ денеска на прес конференција обзнани дека пратениците од неговата партија доставиле предлог одлука до Собранието да ...
сите 375 | | | веќе видена

После долги докажувања и дебати, добро е што повеќе никој во Македонија не го спори фактот дека осумината пратеници гласаа во парламентот за уставните измени ...
сите 421 | | | веќе видена

11 години ВМРО-ДПМНЕ не само што ги игнорираше младите и нивните потреби, туку со деструктивните политики го поттикнуваше масовното иселување од државата. ...
сите 222 | | | веќе видена

Барањето за укинување на мерката притвор за поранешната специјална јавна обвинителка Катица Јанева е доставено до Судот и очекуваме до петок, кога истекува ...
сите 146 | | | веќе видена

Врската меѓу двајца припадници на ист хороскопски знак може да биде или совршена, или вистинска катастрофа. Секако дека нема двајца идентични припадници на ...
сите 162 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Оглас за вработување во Охридска банка Сосиете Женерал

Од:
До кого (е-маил):
Порака: