Четири шумски пожари во Грција


11 копии
8 копии
4 копии
14 копии

Голем пожар го зафати популарното туристичко место Сан Антонио во Ибица од каде се шири облак со густ чад. Очевидци јавуваат дека огнот се шири со огромна ...
| | веќе видена | слични
2 копии
повеќе

Останато

Секој предлог е вреден за внимание, целта ни е да постигнеме договор, изјави денеска премиерот Зоран Заев, прашан за коментар на предлог законот за Јавно ...
сите 269 | | | веќе видена

Вработените од кумановската болница, денеска спонтатно се собраа и мирно протестираа, барајќи да запре насилството врз лекарите и вработените во здравството. ...
сите 266 | | | веќе видена

Октомври на некои знаци ќе им биде обележан со промени и нови настани. Овие три хороскопски знаци може да очекуваат подобрување во одредени сфери од животот. ...
сите 153 | | | веќе видена

Американскиот државен секретар Мајк Помпео денеска патува во Ријад каде со саудиските власти ќе разговара за нападот врз нафтените постројки на Саудиска ...
сите 271 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Четири шумски пожари во Грција

Од:
До кого (е-маил):
Порака: