Продолжува реализацијата на проектот „Купи куќа купи стан“

4 копии

Во Црна Гора се забележува пораст на цените на недвижностите оваа година, што многумина го припишуваат на влезот во НАТО, други не гледаат посебна причина, но ...
| | веќе видена | слични

Студентите сè повеќе ги разгледуваат огласите за наем на станови во Скопје, но честопати не се свесни за месечните трошоци што ги чекаат. На цената влијаат ...
| | веќе видена | слични
4 копии

Останато

Скопското обвинителство нема кривично да го гони адвокатот на пратеникот Ејуп Алими, Мефаил Арслани за заканата кон обвинителот на СЈО, Гаврил Бубевски, ...
сите 386 | | | веќе видена

Два дена и нешто друго во меѓувреме беше потребно пратениците на СДСМ Фросина Ременски (потпретседател на Собранието) и Александар Кирацовски (доскорешен ...
сите 306 | | | веќе видена

Наспроти увереноста на премиерот дека земјата станала „гордост европска“, од опозициската партија ВМРО-ДПМНЕ порачаа дека сега е време кога треба да покажеме и ...
сите 268 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Продолжува реализацијата на проектот „Купи куќа купи стан“

Од:
До кого (е-маил):
Порака: