Отпишаниот Калиниќ пред трансфер во Рома


3 копии
4 копии

Анлискиот дефанзивец Крис Смолинг од вечерва и официјално е играч на Рома. Смолинг денеска пристигна во Рим, а набрзо ги помина и лекарските прегледи и потпиша ...
| | веќе видена | слични
4 копии
повеќе

Останато

Како што можете да забележите огромна е ароганцијата и дрскоста кај функционерите на СДСМ. Покрај ароганцијата и дрскоста, Лидија Димова и Љупчо Николовски ...
сите 467 | | | веќе видена

Предлог-мерките за заштита од Ковид-19, како што е задолжително носење маски на отворено, забрането групирање по 22 часот на јавни места за повеќе од четворица ...
сите 311 | | | веќе видена

„Ако Македонците и ние, Бугарите, сме различни народи, секако дека меѓу нас на овие балкански простори ќе имало војна, како што имало бугарско-турски, ...
сите 545 | | | веќе видена

Со ребалансот на Буџетот за 2020 година што е во собраниска процедура, се обезбедуваат 470 милиони евра за четвртиот сет економски мерки. Од нив, 27,6 милиони ...
сите 211 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Отпишаниот Калиниќ пред трансфер во Рома

Од:
До кого (е-маил):
Порака: