Зошто Водолиите се најдобри пријатели кои можете да ги имате?

Тешко е да се пронајде добар и вистински пријател кој ќе биде тука за нас секогаш. Но, штом запознаеме некој роден во знакот Водолија, веднаш стануваме свесни ...
| | веќе видена | слични

 На кој ќе му се одвива денот според планираното, а кој ќе се соочи со низа препреки и промени во расположението? Каков план имаат за вас ѕвездите денес? ...
| | веќе видена | слични

Тие зрачат со самодоверба, интелигенција, мудрост и со мир, не се подложни на манипулација и точно знаат што сакаат од животот. Токму тие, најмудрите жени се ...
| | веќе видена | слични
4 копии

На оваа златна петорка не и потребно дури ни друштво бидејќи нивниот ум е најдобар пријател.Изгледаат доста мистично, а тоа е поради што работат на брилијантни ...
| | веќе видена | слични

Ракот никогаш не е целосно среќен сè додека не оствари длабока емотивна врска, а кога ќе се заљуби секогаш размислува долгорочно. Во потрага е за личност со ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

ВО ВЕЛЕШКО ДРВОКРАДЦИ ПРЕТЕПАА ПОЛИЦАЈЦИ Оливер Спасовски, министерот за внатрешни работи, рече дека дрвокрадците биле во голем број и мавале со дрва и камења ...
сите 172 | | | веќе видена

Додека дел од поранешните функционери од редовите на ВМРО-ДПМНЕ бараат вонреден конгрес и оставка од Христијан Мицкоски, поради неколкуте изборни порази во ...
сите 205 | | | веќе видена

Премиерот Зоран Заев денеска изрази уверување дека со Бугарија ќе се најде решение со кое двете страни ќе бидат среќни и рече дека Бугарија ги поддржува ...
сите 384 | | | веќе видена

Лекарската комора преку соопштение најостро реагира на тоа што во последно време сè почесто во средствата за јавно информирање се публикуваат написи, ...
сите 73 | | | веќе видена

МПЦ очекува вселенскиот партијарх Вартоломеј позитивно да одговори на писмата на државниот врв за автоќефалноста на црквата. Нема ништо спорно и нема никакво ...
сите 79 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Зошто Водолиите се најдобри пријатели кои можете да ги имате?

Од:
До кого (е-маил):
Порака: