(видео) ЧУДНА АВИОНСКА НЕСРЕЌА: Авионот им паднал в море, а пилотот и патниците си прават селфи


Видео за една чудна авионска несреќа се појави на Јутјуб, на кое се гледа како патниците и пилотот Дејвид Леш по авионска несреќа што им се случила прават ...
| | веќе видена | слични

Познатите српски рапери Буба Корели и Јала Брат пред некоја вечер скопската публика во едена позната дискотека. Пејачите пристигнаа во Скопје од Охрид каде ...
| | веќе видена | слични
2 копии

На интернет има премногу фотографии од Тихиот океан на кој пилотот Дејвид Лиш и неговите патници кажуваат дека нивниот авион се срушил. На авионот му откажал ...
| | веќе видена | слични

Останато

Со овластување на државниот јавен обвинител Љубомир Јовески, обвинителката Лиле Стефанова и понатаму останува надлежна за предметите што го водеше СЈО, ...
сите 251 | | | веќе видена

Најмногу гледачи во првата рунда по групи на ЕП во одбојка имало на натпреварите во Љубљана, во арената „Стожице“, во групата Ц, во која беше и Македонија, ...
сите 305 | | | веќе видена

Овен (21.03 – 20.04) РАБОТА: Можно е да бидете соочени со некои правни проблеми или потешкотии кои ќе ви ја отежнат работата.ЉУБОВ: На љубовното поле ве ...
сите 149 | | | веќе видена

Никакви понови факти не понудија бомбите за случајот за Мартин Нешковски, Смилковското езеро и смртта на Никола Младенов, трите клучни бомби со кои серијата ...
сите 164 | | | веќе видена

Работните групи во врска со законот за Јавно обвинителство денеска одржаа куса средба на која не беше постигнат договор.Како што посочија министерката за ...
сите 385 | | | веќе видена

Во Јавното обвинителство за организиран криминал и корупција на распит повторно се повикани осомничените за случајот „Рекет“ Бојан Јовановски – Боки 13 и ...
сите 271 | | | веќе видена

Иранскиот претседател Хасан Рoхани изјави дека кампањата за „максимален притисок“ од страна на администрацијата на Трамп не успеала и дека санкциите воведени ...
сите 426 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

(видео) ЧУДНА АВИОНСКА НЕСРЕЌА: Авионот им паднал в море, а пилотот и патниците си прават селфи

Од:
До кого (е-маил):
Порака: