Промени во органите на управување и раководење на Силк Роуд банка

Силк Роуд Банка претрпе измени во органите на управување и раководење. Според информацијата објавена на Македонска берза во Централниот регистар на Северна ...
| | веќе видена | слични
6 копии

Според официјалниот среден курс на Народната банка на Северна Македонија денеска денарот спрема еврото има вредност од 61.4855. Курсот на денарот спрема ...
| | веќе видена | слични

ТТК Банка АД Скопје, согласно правилата за котација преку соопштение објавено на веб страната на Македонска берза објави Покана за запишување и уплата на ...
| | веќе видена | слични

Останато

Вечерва во „24 анализа“ гостуваше Елвис Шаќири од институт за истражување и анализа на политики „Ромалитико“ кој што посочи дека годинава има зголемување на ...
сите 175 | | | веќе видена

Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски во гостувањето во емисијата „Топ Тема“ на телевизија „Телма“ истакна дека опозицијата нема да ја поддржи ...
сите 373 | | | веќе видена

Лидерот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски во гостувањето во телевизија Телма истакна дека единствена причина поради која тој е мета на секојдневни напади е тоа ...
сите 190 | | | веќе видена

Надлежните институции да ги расветлат сите случаи коишто се во тек и секако конечно по примерот и со Гордана Јанкуловска да завладее правдата и правото во ...
сите 137 | | | веќе видена

Во првите осум месеци на 2020 година до Министерството за внатрешни работи се поднесени 46 преставки за работата на полицијата, изјави вечерва министерот за ...
сите 100 | | | веќе видена

„8 Септември“ пред финансиски колапс, персоналот на Инфективна се десеткува, „Козле“ се полни со мајки и деца заболени од корона вирусот. Во една реченица ...
сите 202 | | | веќе видена

Директорот на Регионалната канцеларија на Светската здравствена организација за Европа, Ханс Клуге, не ја исклучува можноста да ја прифати понудата да ја прими ...
сите 172 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Промени во органите на управување и раководење на Силк Роуд банка

Од:
До кого (е-маил):
Порака: