Атлетико Мадрид готви изненадување во септември

Каспер Долберг си замина од Ајакс и ќе игра за Ница во трансфер што беше реализиран денеска. Ајакс за првпат по 10 години ќе нема ниту еден дански играч, ...
| | веќе видена | слични

Останато

Пописот по стандарди и методологија на Заев е само една политичкопазарџиска операција Намерата на власта да спроведе попис без почитување на европските ...
сите 448 | | | веќе видена

Македонија денеска против Чиле го игра клучниот натпревар за пласман во втората фаза на Светското првенство во Египет. По првите два натпревари и ...
сите 501 | | | веќе видена

Портпаролката на руското Министерство за надворешни работи, Марија Захарова, се јави по повод пораките од политичарите за итно ослободување на опозицискиот ...
сите 142 | | | веќе видена

Коалицијата „Маргини“ бара Собранието итно да го изгласа новиот состав на Комисијата за спречување и заштита од дискриминација (КСЗД) за да може да почне со ...
сите 223 | | | веќе видена

По новата блокада за почеток на преговорите на Македонија со ЕУ и последите најави дека сега акцентот е ставен на акцискиот план за спроведување на Договорот ...
сите 284 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Атлетико Мадрид готви изненадување во септември

Од:
До кого (е-маил):
Порака: