Дознајте која е најмудрата жена во зодијакот

3 копии

Периодот на владеење на Сонцето во знакот на Девица ќе трае до 22 септември. Овој период е како создаден за расчистување на животот и преиспитување на ...
| | веќе видена | слични

Останато

Запрашан да ја коментира средбата на Катица Јанева со Зоран Заев во вила Водно, лидерот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски детално се осврна на нивното ...
сите 358 | | | веќе видена

Зоран Заев бил и премиер и обвинител и врховен судија, обвини Антонијо Милошоски од ВМРО-ДПМНЕ, кој објави аудио снимка, за која тврди дека датира од мај ...
сите 140 | | | веќе видена

СДСМ заедно со граѓаните продолжува со заложбата за неселективна правда и правна држава. Основата за тоа е поставена од мнозинството пратеници преку ...
сите 168 | | | веќе видена

Синоќа околу 19,00 часот во близина на бензинска пумпа на регионален пат Македонски Брод-Кичево се случила сообраќајна незгода помеѓу патничко моторно ...
сите 135 | | | веќе видена

На 21.02.2020 во 16,23 часот на ул.„Сава Ковачевиќ“ полициски службеници од Полициска станица Кисела Вода го лишиле од слобода В.С.(47) од Скопје, инаку лице ...
сите 260 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Дознајте која е најмудрата жена во зодијакот

Од:
До кого (е-маил):
Порака: