За истоштената мајка која се крие во тоалетот за да се исплаче неколку минути во тишина…

За мајката која се крие во тоалетот, затоа што чувствува дека ѝ се потребни неколку минути во тишина додека ѝ течат солзи. За мајката која е толку уморна што ...
| | веќе видена | слични
2 копии
2 копии

Ако некогаш се женам, ова се ветувањата кои би сакал да ѝ ги исполнам на љубовта на мојот живот: Ветувам дека секогаш ќе се трудам да бидеш во моите очи. Еден ...
| | веќе видена | слични
2 копии
2 копии
2 копии

Сите ние мислиме дека можеме да ја предвидиме иднината со помош на нашето искуство и моменталната ситуација, но… Една девојка која потекнуваат од богато ...
| | веќе видена | слични

 Има убави луѓе. И не, не зборувам за надворешната убавина. Толку мили, облеани со некој сончев зрак светлина што додека ти зборуваат мислиш и тебе те грее ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Во Куманово досега се регистирани 85 случаи на заболени лица од коронавирус. Само во текот на вчерашниот ден се забележани 23 нови случаи. Општина Куманово ...
сите 728 | | | веќе видена

Девојка стуткана во ќоше, еден снима на мобилниот, а другиот ја удира со клоци и боскови по стомакот, грбот и главата, потоа улогите си ги менуваат. Рацете и ...
сите 192 | | | веќе видена

Европската унија подготвува економски план за развој на земјите од Западен Балкан што ќе биде претставен на Самитот ЕУ-Западен Балкан што треба да се одржи во ...
сите 228 | | | веќе видена

Адмиралот Џејмс Фого, командант на Здружената команда на НАТО во Неапол, и посака добредојде на нашата земја. -Ми претставува голема чест да и посакам ...
сите 325 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

За истоштената мајка која се крие во тоалетот за да се исплаче неколку минути во тишина…

Од:
До кого (е-маил):
Порака: