Хауард ќе се врати во ЛА Лејкерс

5 копии
2 копии
6 копии

Искусниот НБА кошаркар, Двајт Хауард и официјално се врати во редовите на Лос Анџелес Лејкерс каде настапуваше пред шест сезони. Интересно е тоа што Хауард со ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Синоќа во 22,55 часот во СВР Тетово било пријавено дека во фирма за градежни материјали во Гостивар, Т.Т.(22) од Гостивар додека извршувал работа на машина, се ...
сите 281 | | | веќе видена

Вицепремиерот Кочо Анѓушев контра премиерот Зоран Заев околу зголемувањето на пензиите. За тие да се зголемат, вицепремиерот рече дека треба да порасне ...
сите 132 | | | веќе видена

Близнаци Родените во овој знак ги очекуваат многу ситуации и предизвици, но не смеат да брзаат со одлуките. Добро размислете за тоа што сакате да го преземете, ...
сите 138 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Хауард ќе се врати во ЛА Лејкерс

Од:
До кого (е-маил):
Порака: