Милан доби нова идеја – Лука Јовиќ!


Реал Мадрид најави бурно лето во кое ќе видиме драстични промени во првиот тим, но наместо тоа, „кралевите“ досега успеаја да го ангажираат само Еден Азар како ...
| | веќе видена | слични

Иднината на Французинот и натаму е топ тема низ медиумите, останува отворено прашањето колку Реал Мадрид е сериозен во намерите да го ангажира во сопствените ...
| | веќе видена | слични
7 копии

Хамес Родригез после враќањето од позајмицата во Баерн Минхен се очекуваше набрзо потоа да го напушти Реал Мадрид, но тоа сепак не се случи. Колумбиецот долго ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Лидерите на Алијанса за Албанците и Алтернатива - Зијадин Села и Африм Гаши не го прифатија предлогот на Али Ахмети од ДУИ за заедничка средба на сите ...
сите 516 | | | веќе видена

Гневните и тажни демонстранти во Бејрут во вторникот ги прочитаа имињата на 171 лице загинати во експлозијата на тамошното пристаниште, која минатата недела ...
сите 486 | | | веќе видена

И утрово соопштение од СДСМ, во кое за разлика од претходните нивни дописи до јавноста, сега тврдат дека нивниот лидер Зоран Заев ќе биде мандатар за состав на ...
сите 764 | | | веќе видена

Талат Џафери, доскорешен претседател на Собранието, а сега негов претседавач, повторно предупреди дека доколку претседателот Стево Пендаровски го додели ...
сите 251 | | | веќе видена

Комисијата за заразни болести на денешниот состанок, како што најави вчера министерот за здравство Венко Филипче, ќе ја разгледува можноста за воведување PCR ...
сите 146 | | | веќе видена

Десетици вреќи со огномет биле складирани во истиот хангар во кој имало повеќе од две илјади тони амониум нитрат во пристаништето во Бејрут, а каде на 4 август ...
сите 184 | | | веќе видена

Најголем процент – 25,9 отсто од новозаболените со Ковид-19 и во периодот од 3 до 9 август се лица на возраст над 60 години, а поголем број на заболени се ...
сите 250 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Милан доби нова идеја – Лука Јовиќ!

Од:
До кого (е-маил):
Порака: