Кинеска компанија претстави е-скутер, кој сам се враќа до станицата за полнење

Segway-Ninebot Group, производител на електрични скутери со седиште во Пекинг, денес промовираше нов скутер кој може да се врати до станицата за полнење без ...
| | веќе видена | слични
3 копии

Останато

За помалку од два месеци поранешниот директор на УБК, Сашо Мијалков ќе мора да излезе од притвор од затворот во Шутка. Ова му го овозможува Законот за кривична ...
сите 1126 | | | веќе видена

Министерот за здравство, Венко Филипче, изјави дека во следните неколку дена би можел точно да каже кога ќе пристигнат кинеските и руските вакцини во земјата. ...
сите 563 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Кинеска компанија претстави е-скутер, кој сам се враќа до станицата за полнење

Од:
До кого (е-маил):
Порака: