Денес сончево со мала умерена облачност, од утре пораст на температурите

Денес времето ќе биде сончево со мала до умерена локална облачност. Попладне и кон крајот на денот во западните делови ќе има услови за слаб локален дожд. ...
| | веќе видена | слични
4 копии
4 копии
10 копии
3 копии
3 копии
3 копии
повеќе

Останато

Дводневната 11.средба на македонско-бугарската Мешовита комисија за историски и образовни прашања, вчера заврши без каков било напредок. По онлајн средбата ...
сите 235 | | | веќе видена

Ова е веќе избришано:"Македонска" опера и балет"Македонска" радиотелевизија"Македонски" шуми"Македонска" филхармонија"Македонски" народен театар"Македонска" ...
сите 366 | | | веќе видена

Бројот на новзаразени ќе се намалува, а на смртни случаи ќе се зголемува - вели доктор Харис Бабачиќ, лекар истражувач на каролинска институт во Шведска.
сите 39 | | | веќе видена

1803 Ајнтрахт Франкфурт – Борусија Дортмунд (Сабота, 15.30 часот) Тешко ми е да типувам против Ајнтрахт Франкфурт, екипа за која сум играл и имам прекрасни ...
сите 104 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Денес сончево со мала умерена облачност, од утре пораст на температурите

Од:
До кого (е-маил):
Порака: