Во Шпанија: Погба не доаѓа, Зидан си заминува од Реал


2 копии

Кејлор Навас е на чекор до преселба во Париз, Реал Мадрид и ПСЖ преговараат за негов трансфер и се очекува брза разрешница на иднината на голманот.Утрово Марка ...
| | веќе видена | слични

Реал Мадрид ја разгледува можноста да го ангажира ветеранот Пепе Реина како резервен голман, во случај Кејлор Навас да замине во Пари Сен Жермен, како дел од ...
| | веќе видена | слични

Јапонецот импресионираше во текот на претсезонските подготовки за „Кралевите“, кои му овозможија да се пресели во клуб каде сигурно ќе добива поголема шанса за ...
| | веќе видена | слични
3 копии
повеќе

Останато

Христијан Мицкоски, лидер на ВМРО-ДПМНЕ во своето обраќање во Аеродром рече дека од Аеродром мириса на голема победа на 15 јули и тука се заблагодари на луѓето ...
сите 503 | | | веќе видена

Тројца починати и нови 168 регистрирани случаи, беше вчераниот Ковид-биланс во земјава. Пандемијата не стивнува, надлежните уверуваат дека болниците имаат ...
сите 198 | | | веќе видена

Потпретседателот на ВМРО-ДПМНЕ и носител на листата на изборната единица 2 Владо Мисајловски, вечерва гостуваше во емисијата на МТВ каде што даде интервју и ...
сите 445 | | | веќе видена

КАМПАЊАТА ОДИ КОН ФИНИШОТ, ИМА И НОВИ „БОМБИ“ Две нови снимки на кои се слуша лидерот на СДСМ и поранешен премиер Зоран Заев беа објавени денеска на јутјуб на ...
сите 122 | | | веќе видена

До крајот на август очекувам земјите членки на еу да ја изгласаат преговарачката рамка за македонија и некаде наесен европскиот совет да додели датум за прва ...
сите 115 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Во Шпанија: Погба не доаѓа, Зидан си заминува од Реал

Од:
До кого (е-маил):
Порака: