Сала и Ибонсон биле изложени на јаглерод моноксид пред авионската несреќа

6 копии

Високо ниво на јаглерод моноксид е пронајдено во крвта на аргентинскиот играч Емилијано Сала, соопштија истражителите, а според информациите, и пилотот на ...
| | веќе видена | слични

Трагично настраданиот аргентински фудбалер, Емилијано Сала и неговиот пилот биле изложени на опасно високо ниво на јаглерод моноксид во кабината на авионот кој ...
| | веќе видена | слични

Смртта на аргентинскиот фудбалер Емилијано Сала (28) , кој заедно си пилотот Дејвид Аботсон загинаа во пад на малиот авион во водите Ла Манш, го шокираше ...
| | веќе видена | слични

Аргентинскиот фудбалер Емилијано Сала трагично го загуби животот во непосакуваната авионска несреќа која се случи на 21-ви јануари, ден кој се покажа како ...
| | веќе видена | слични

Емилијано Сала можеби бил мртов пред да се урне авионот, во крвта на Аргентинецот e најдено големо количество на јаглерод моноксид кое знае да биде и фатално. ...
| | веќе видена | слични

Истрагата за авионската несреќа во која загина надежниот млад фудбалер Емилијано Сала дојде до нови детали и информации за смртта на фудбалската ѕвезда во ...
| | веќе видена | слични

Медиумите од Англија пренесуваат дека истрагата за авионската несреќа и смртта на Емилијано Сала и пилотот Дејвид Иботсон донела нови детали, во крвта на ...
| | веќе видена | слични
2 копии
повеќе

Останато

Шефицата на СЈО во оставка Катица Јанева , чиј глас се слуша во објавените разговори во случајот „Рекет“ е повикана на сослушување во скопското обвинителство. ...
сите 240 | | | веќе видена

Се работи за класична стапица со која македонските власти се обидуваат полесно да дојдат до имињата на нејзините противници, на луѓето од опозицијата. Се ...
сите 137 | | | веќе видена

Генералниот секретар на ВМРО-ДПМНЕ, Игор Јанушев, на својот Фејсбук профил сподели статус за актуелната состојба во Македонија.– Ни правда, ни мир, само ...
сите 335 | | | веќе видена

Очигледно нестручноста на Зоран Атанасов и раководните структури во АХВ е толку голема што не го познаваат ниту Законот за ветеринарно здравје, по кој треба да ...
сите 172 | | | веќе видена

Признанието на премиерот Заев дека има докази поврзани со Катица Јанева која за него се однесува идиотски го запали црвеното светло кај дел од странските ...
сите 164 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Сала и Ибонсон биле изложени на јаглерод моноксид пред авионската несреќа

Од:
До кого (е-маил):
Порака: