Најпопуларната плус сајз манекенка објави неверојатни вести: После 9 години љубов, изненадување за сите!

Најпознатата плус сајз манекенка на светот, Ешли Грахам, објави радосни вести токму на годишнината од бракот со својот сопруг. Таа се снимала со Џастин Ирвин, ...
| | веќе видена | слични

Оптичка илузија, фотошоп или нешто друго? Сестрите Кардашијан се познати како љубители на фотошопот, поради што често имаат испади кои ги забележуваат нивните ...
| | веќе видена | слични

Минатата недела, моделот Ешли Греам преку видео на Инстаграм објави дека таа и нејзиниот сопруг Џастин Ервин го очекуваат своето прво дете. Но, сега бремената ...
| | веќе видена | слични

 Само неколку дена откако објави дека за првпат е бремена, Ешли Греам се соблече со цел да покаже како бременоста го менува женското тело. Храбрата фотка, ...
| | веќе видена | слични

Познатата плус сајз манекенка Ешли Греам пред неколку дена објави дека е бремена. Сега решила да објави и една гола фотографија од “несовршеното” женско тело ...
| | веќе видена | слични

Манекенката Ешли Грахам вчера објави фотографија од нејзиното голо тело. Таа и нејзиниот сопруг Џастин Ервин во средата објавија дека го очекуваат своето прво ...
| | веќе видена | слични

Најмладата сестра од кланот Кардашијан-Џенер, инспирација за својот последен аутфит пронашла во старите фотографии на своите сестри. 22-годишната Кајли Џенер, ...
| | веќе видена | слични

Иако Кардашијанките често ги прозиваат за фотошопирање на фотографиите кои ги објавуваат на социјалните мрежи, 40-годишната Кортни го „запали“ Инстаграм со ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Kои заклучоци може да се извлечат од вчерашната конститутивна седница на Собранието на Македонија? Прво, истата се уште не е завршена, туку е прекината после ...
сите 255 | | | веќе видена

Претседателот на Република Северна Македонија, Стево Пендаровски, вечерва ќе присуствува и ќе се обрати на свеченото отворање на јубилејното 60-то издание на ...
сите 243 | | | веќе видена

Лидерот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски најави дека во следните денови ќе имаат средби со партиите кои освоија пратенички места за евентуално формирање нова ...
сите 202 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Најпопуларната плус сајз манекенка објави неверојатни вести: После 9 години љубов, изненадување за сите!

Од:
До кого (е-маил):
Порака: